Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Sniego valytuvai/pūtikai

Price:
Jan 05, 2017
Sniego valytuvai/pūtikai

Atrodo, už rudenį nukritusius lapus nėra nieko baisiau. Sutvarkę  nukritusius lapus pagaliau galėsime atsikvėpti, pailsėti iki pavasario. Tačiau vieną rytą nubudę nustembame, kad žemė pasipuošė baltu drabužiu, ir suprantame: atsirado dar vienas darbas – sniego valymas. Vaikams jis teikia didžiulį džiaugsmą, o tiems žmonėms, kurie gyvena nuosavuose namuose ar važinėja automobiliais, yra rimta problema.

Nors didžioji dalis šalies gyventojų gyvena miestuose, kur susisiekimas yra puikus, reikia pastebėti, jog nemažai procentų žmonių gyvena sunkiau pasiekiamose vietovėse. Suprantama, gyvenimas tokiose vietovėse turi ir savitų privalumų (didelė erdvė, nėra miesto triukšmo, grynas oras ir pan.), tačiau reikia pasakyti, jog žmonės, gyvenantys šiose vietose, neretai patiria ir tam tikrų sunkumų. Vienas iš jų – prastas susisiekimas, kuris dar labiau pablogėja žiemos metu. Ko gero, net nereikia sakyti, kiek nepatogumų patiria atokių vietovių gyventojai žiemos metu: norint kur nors išvykti iš namų, reikia pasiruošti iš anksto, o ką jau bekalbėti apie nenumatytas keliones. Taigi norime patarti, kaip šį darbą atlikti kuo lengviau.

Dažniausiai pirmas pagalbininkas - sniego kastuvas – patogus įrankis. Daugelis žinome, kad sniego kastuvas yra paprasčiausias įrankis sniegui kasti, tačiau dažnai galima išsiversti ir be jo. Nedidelio sklypo gyventojams sniego kastuvo nukasti takeliams ar nuvalyti sniegui nuo keliuko, vedančio į garažą, visiškai pakanka. Tačiau, ką daryti, jei teritorija, kurią ruošiamasi valyti, didelė ir paprasto kastuvo neužtenka? Tokiu atveju į pagalbą ateina sniego valytuvai. Šis prietaisas yra motorinis. Jis puikiai valo sniegą nepriklausomai nuo žiemos oro sąlygų. Sniegas efektyviai valomas, sukantis sraigtui pūstuve. Po to jis išpučiamas į šoną ventiliatoriumi. Svarbu, kad sraigtas būtų tvirtas, tuomet galėsite valyti tiek drėgną, tiek sušalusį sniegą. Šiais laikais galima nusipirkti prietaisą net su šildomomis rankenomis, taigi dirbant jaučiamas didžiulis komfortas. Renkantis parduotuvėje sniego valytuvą reikėtų atkreipti dėmesį į variklio galingumą, darbinį plotį ir aukštį. Kuo galingesnis variklis, tuo lengviau nuvalysite didesnius plotus. Darbinis plotis lemia, kokį plotą vienu metu apims prietaisas, o aukštis – su kokio aukščio pusnimis pavyks susidoroti.

Svarbiausias privalumas, kurį turi sniego valytuvai yra tas, jog jie sniegą pašalina per itin trumpą laiko tarpą. Tai reiškia, jog atokių vietovių gyventojai sugaiš labai mažai laiko tam, kad galėtų išvykti iš savo namų. Dėl šios priežasties, sniego valytuvai yra puikūs pagalbininkai ir tais atvejais, kuomet būtina vykti į nenumatytą kelionę.

Šiandien gaminami sniego valytuvai yra ne tik puikios išvaizdos, bet ir nedidelių matmenų. Tai reiškia, jog šiuolaikinis sniego valytuvas užims nedaug vietos jūsų garaže ar ūkiniame pastate.

Jei esate atokios vietovės gyventojas ir jau įsitikinote, jog sniego valytuvas puikus pagalbininkas bei susiruošėte jį nusipirkti, atminkite, jog renkantis šį įrenginį būtina atsižvelgti į tai, kokio dydžio yra teritorija, nuo kurios norėsite pašalinti sniegą. Kuo didesnę teritoriją teks valyti, tuo galingesnį sniego valytuvą pirkite.

Mūsų interneto svetainėje Aleina.lt galite rasti „GardenPro“ sniego valytuvus/pūtikus. Įeikite į KATALOGAS---->SNIEGO VALYTUVAI; 

Šiais naujų technologijų laikais galima rasti specialių prietaisų sniegui valyti. Palengvinkite savo kasdieninį darbą.

Kontaktai
Įmonės kodas: 303239663
PVM kodas: LT100008355712
A/S: LT407300010138240438
Bankas: AB Swedbank, 
swift: HABALT22
El. paštas:  info@aleina.lt
Telefonas: +370 612 27094

 

Turite
klausimų?